بهترین روش چاپ روی لباس چاپ دیجیتال هست. در چاپ لباس به روش دیجیتال که پیشرفته‌ترین متد چاپ روی لباس هست، جرئیات طرح با بالاترین کیفیت ممکن چاپ میشن.

سازگاری با محیط زیست
چاپ دیجیتال به دلیل استفاده از جوهرهای بر پایه‌ی آب، بهترین سازگاری رو با محیط زیست داره. علاوه بر این، چون چاپ دیجیتال به صورت تکی انجام میشه و مینیموم تعداد سفارش نداره، از هدر رفتن یا آسیب دیدگی لباس‌ها به دلیل تولید انبوه جلوگیری میکنه!
بالاترین کیفیت ممکن
کیفیت چاپ دیجیتال مهمترین دلیلیه که ما در 7Wears فقط از این روش چاپ برای سفارش‌های شما استفاده می‌کنیم. نبود محدودیت رزولوشن تصویر و چاپ مستقیم روی لباس باعث میشه که طرح‌ها با همون کیفیتی که در صفحه نمایش‌ها دیده می‌شن، روی لباس هم چاپ بشن!
چاپ تمام رنگ (بدون محدودیت رنگ)
چاپ دیجیتال روی لباس محدودیت‌ رنگ نداره و امکان چاپ طرح‌هایی که تعداد بسیار زیادی رنگ رو فراهم میکنه. این موضوع باعث میشه که طرح‌های خاص با جزئیات بالا از جمله طرح‌های کالکشن‌های اختصاصی ما روی تمامی پوشاک 7wears از جمله تیشرت، سوییشرت و هودی قابل سفارش باشن!

5 مزیت چاپ دیجیتال

  1. در چاپ دیجیتال هیچ محدودیتی برای تعداد رنگ‌های موجود در طرح وجود نداره و به همین دلیل میشه انواع عکس‌ها، ایلوستریشن‌ها، طرح‌های هنری دیجیتال و در کل هر نوع طرحی رو روی رنگ‌های مختلف لباس چاپ کرد.
  2. چاپ دیجیتال همونطور که از اسمش مشخص توسط دستگاه به دقیق‌ترین شکل ممکن انجام میشه و تمام جزئیات طرح بدون کم و کاستی روی لباس انجام میشن و در اصل هیچ جزئیاتی از دست نمیره.
  3. چاپ دیجیتال روی لباس فقط روی محصولات تمام نخ و با کیفیت بالا قابل انجام هستن. این مورد باعث میشه که اگر شما محصولات فروشگاهی مثل 7Wears که فقط چاپ دیجیتال انجام میده رو خریداری کنید، حتما لباس شما از جنس پنبه بدون ناخالصی هست و خیالتون از بابت کیفیت لباس راحت هست.
  4. نبود محدودیت تعداد سفارش در چاپ دیجیتال یکی از مهمترین عوامل محبوبیت این نوع چاپ برای لباس‌ها و سفارشات کیفیت بالا و پریمیومه. شما میتونید انواع طرح‌ها رو بدون محدودیت رزولوشن و رنگ، به صورت تکی از فروشگاه ما سفارش بدید و این مورد باعث میشه که علاوه بر امکان سفارش طرحای کاملا شخصی سازی شده و با کیفیت بالا برای همراهان، از آلودگی‌های محیط زیستی و پسماند پارچه و هدر رفتن جوهر و لباس به دلیل عدم نیاز به تعداد سفارش بالا جلوگیری بشه.
  5. ماندگاری بالای لباس‌های چاپ شده با چاپ دیجیتال در صورت رعایت نکات شستشوی لباس یکی دیگه از مزیت‌های چاپ دیجیتال روی لباسه. چون قبل و بعد از فرآیند چاپ مراحل مختلفی برای بالا بردن ماندگاری لباس از انجام میشه، اگر نکات شستشوی لباس رعایت بشه، بدون مشکل برای لباس و چاپ تا مدت‌ها میشه ازش استفاده کرد.